Młodzież
Spotkanie organizacyjne (24 września)

Spotkanie organizacyjne (24 września)

Serdecznie zapraszam kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicem/rodzicami na spotkanie organizacyjne,

które odbędzie się w sobotę, 24 września

o godzinie 10:00 - grupy pierwszego roku (Bierzmowanie 2024)

o godzinie 11:30 - grupy drugiego roku (Bierzmowanie 2023)

Proszę sprawdzić poniżej listę uczestników w przypadku pominięcia kogoś czy innych błędów proszę o kontakt.

ks. Adam Wróblewski

Uczestnicy katechezy przygotowującej do bierzmowania

Bierzmowanie A.D. 2023 (drugi rok przygotowania)

Grupa A (prowadząca Aneta Sobolak)

  1. Gajewczyk Krystian
  2. Kowal Alicja Maria
  3. Krzyżaniak Lena Julia
  4. Kwiatkowska Sara
  5. Łodygowska Maja
  6. Łupieżowiec Sara Magdalena
  7. Michalski Bartosz
  8. Niedziela Maria Nadia
  9. Sikora Jakub
  10. Socha Nikola
  11. Szymanek Kamil
  12. Wierzbicki Marcel Krzysztof
  13. Włodarczyk Krzysztof Tomasz
  14. Wysmułek Konrad

 

Grupa B (prowadzący ks. Adam Wróblewski)

  1. Bańburska Nadia
  2. Bańburska Nela
  3. Borowski Hubert
  4. Calak Anna Maria
  5. Fila Amelia
  6. Grabia Julia
  7. Grzymała Kacper
  8. Ilczuk Jakub
  9. Jarosz Filip Tadeusz
  10. Kędzierski Franciszek
  11. Konar Zuzanna Joanna
  12. Kozioł Michael Adrian
  13. Kucharczyk Kornelia Diana
  14. Oleksiak Zofia Małgorzata
  15. Pustelnik Szymon Józef
  16. Wojtan Veronica
  17. Wołowiec Maja

 

Bierzmowanie A.D. 2024 (pierwszy rok przygotowania)

Grupa A (prowadzący ks. Adam Wróblewski)

    1. Bednarski Jan
    2. Bednarski Stanisław
    3. Brzezińska Natalia Olga
    4. Jabłoński Jakub Oscar
    5. Jabłoński Szymon Lars
    6. Komorek Jagoda Sasha
    7. Majer Hanna
    8. Mielcarek Milena
    9. Piechota Emilia
    10. Przybyła Karolina Hanna
    11. Sadlej Jakub Adam

 

Grupa B (prowadząca Aneta Sobolak)

    1. Kawanka Patryk Daniel
    2. Kochan Filip Marcin
    3. Kończak Monika Anna
    4. Kosewska Dominika
    5. Lorkiewicz Blanka
    6. Madej Jakub Franciszek
    7. Nega Victoria
    8. Nowacki Adrian
    9. Okuszko Dominika Weronika
    10. Pasińska Julia
    11. Paździora Amelia
    12. Piotrowski Tymoteusz
    13. Plewa Oliwia
    14. Włodarska Nadia Maria

Bierzmowanie '22

Tacy byliśmy piękni! Bierzmowanie 21 maja A.D. 2022